top of page

Artist Appreciation Night Discussion

Public·16 members
Easton Ramirez
Easton Ramirez

Tank Oyunu Yükle - Ücretsiz ve Eğlenceli Online Savaşlar


World Of Tanks, Wargaming tarafından geliştirilen tank savaşı temalı 20. yy ortalarının zırhlı birlik savaşlarına yönelik takım tabanlı multiplayer online oyundur.
tank oyunu yükle


Download: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Ftweeat.com%2F2uoiFM&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw0qzCRCtPaPcTZAQxK81Naoİkinci Dünya Savaşını konu almakta olan World of Tanks, Avrupa'da gerçekleştirilen Avrupa Oyun Ödülleri (European Game Awards)'inde online oyunlar kategorisinde birinci olarak bu ödülün sahibi olmuştur. Bu zamana kadar yapılmış olan diğer oyunlardan bir başka farkı da, silahların tanklar olmasıdır. Sıradanlaşmış olan silahların kullanımından çıkılarak, gerçek savaş ve macera ortamının oluşturulduğu oyunda hile yapmak ya da çıkan hileleri kullanmak yasaklanmıştır. Oyun içerisinde bir dönem hile mevzusu gerçekleştirilmeye çalışılsa da, Wargaming hemen bunun önüne geçmiştir. World of Tanks altın hilesi adı altında pek çok hile çeşidi internet ortamında dolanmakla beraber bunların gerçekçiliğinin bulunmadığını belirtmemizde yarar var.


Konusu ilk başta da belirttiğimiz gibi 20. yy'ın ortasında yer alan İkinci Dünya savaşını kapsamaktadır. Efsanevi İkinci Dünya savaşı tankları içerisinde kendinizi bulacağınız oyunda, diğer tanklar ile beraber dünyanın kontrolünü elde etmeye çalışırken, büyük maceraya atılacaksınız.


World of Tanks içerisinde 150 ve daha fazla Alman, Amerikan, Fransız ve Sovyet yapımı tank yer alıyor. Ayrıca bu tanklar içerisinde yapımı gerçekleştirilmemiş olan Prototip tanklarda bulunmaktadır.


Yeni parçaların kilidini açarak tankınızı yükseltin, donanımları seçin ve özelleştirme öğeleriyle tankınızı gerçekten size özel hale getirin. Tanklarınızı düzinelerce tarihsel kamuflaj, özel boya şablonları, amblemler ve kişisel numaralarla isteğinize göre şekillendirin.


WOT karşımıza yukarıdaki muhteşem özellikleriyle çıkmakta ve oyun severlerin oldukça memnuniyetini kazanmaktadır. Oyunu oynamaya başladıktan sonra taktikleri geliştirerek düşmanlarınıza oyun içerisinde stratejik hileler yapabilmeniz mümkün. World of Tanks genel bilgiler ve rehberi açıklaması itibariyle farklı ülkelerin sahip oldukları farklı sınıflar içerisinde yer alan tanklarıyla savaşmanızdır. Maceraya katılmak için kaydol ve nasıl oynanılır öğrenmeye başlayarak tecrübe edin.


WOT'ta her tankın kendine göre artı ve eksi yönleri bulunmakta. Bu artı ve eksi yönleri oyunu oynadığımız zaman içerisinde kolayca kavrayarak, seçimlerimizi kendi isteğimiz doğrultusunda yapabiliyoruz. World of Tanks Trailer yani tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.


World of Tanks, 2010 yılında Wargaming isimli bir firma tarafından piyasaya sürüldü. Online tank savaşı oyunu olan World of Tanks, çıktığı günden bugüne kadar popülaritesini artırarak ilerlemiş ve dünyaca meşhur bir oyun haline gelmiştir.


Oyunlarımızda heyecanlı grafikler ve atari tarzı hızlı oyun akışıyla karşılaşacaksın. Askeri kuvvetlerini, neredeyse hiç öğrenme eğrisi olmadan sadece birkaç saniye içinde komuta edebilirsin! Tanklarını, helikopterlerini ve piyadelerini klavyen ve farenle kontrol edebilir, düşmanlarını hezimete uğratabilirsin. 3D grafikler de içeren bazı tank oyunlarında kendini gerçekten de savaş meydanının tam ortasında gibi hissedeksin. Nostaljik bir macera arıyorsan Nintendo zamanının oyunlarından esinlendiğimiz seçeneklerimizi keşfet! Silahı kuşan ve savaş meydanına çık!


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • @adminsherm
  Fire Starter
 • Lokawra Shiopa
  Lokawra Shiopa
 • Samson Conal
  Samson Conal
 • Genevieve Cleopatra
  Genevieve Cleopatra
 • Phoenix Grace
  Phoenix Grace
bottom of page